LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Oriola Marashi “çmend” Parisin/ I lë të gjithë “gojëhapur” me fotot e fundit

2 Mars 2024, 15:43, Lifestyle CNA
Oriola Marashi “çmend” Parisin/ I lë të gjithë
Modelja Oriola Marashi

Tashmë është një fakt që ajo është një nga modelet më të suksesshme të momentit, por edhe më provokuesja dhe më seksi.

Oriola Marashi i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit që vijnë nga kryeqyteti i dashurisë, Parisi.

Bukuroshja ka dhuruar poza të zjarrta nga ballkoni i hotelit ku në krah të saj duket kulla Eiffel.

Modelja shfaqet mahnitëse në pozat e saj me intimo, duke lënë pa fjalë qindra mijëra komentuesit e saj.

Fotot flasin vetë, këhstu që ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

 

Lajmet e fundit nga