LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Drake, në klip me flamurin kuq e zi/ Oriola Marashi: Dhurata më e bukur për ne

30 Nëntor 2023, 10:19, Lifestyle CNA

Drake, në klip me flamurin kuq e zi/ Oriola Marashi: Dhurata më e

Reperi me famë botërore, Drake, është shfaqur i veshur kuq e zi në klipin e tij më të fundit, “Polar Opposites” .

Ky fakt ka gëzuar shqiptarët, të cilët kanë falënderuar reperin për surprizën në kuadër të festave të nëntorit.

Pas surprizës nga ana e reperit, ka reaguar modelja Oriola Marashi.

Marashi ka shkëputur një moment nga klipi, ku Drake shfaqet i veshur me simbolet e flamurit tonë kombëtar dhe krahas shkruan: "Dhurata më e bukur për ne".

Ende nuk kanë kaluar 24 orë nga publikimi i klipit dhe këngës dhe në "YouTube" i ka kaluar 1 milion klikime./ CNA

 

Lajmet e fundit nga