LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Shpërthyese si Oriola Marashi/ “Bomba” e pasarelave nuk ndalet

5 Dhjetor 2023, 19:23, Lifestyle CNA
FOTOT-Shpërthyese si Oriola Marashi/ “Bomba” e pasarelave nuk
Oriola Marashi, modele

Oriola Marashi është një nga modelet më të suksesshme të momentit, me një karrierë dhe një emër jashtë kufijve të Shqipërisë, ku e shohim imazh dhe të punojë me kompani të njohura të modës.

Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Çdo arritje e saj dhe projekt pasqyrohet kudo.

Modelja komentohet shumë edhe në rrjetet sociale nga qindra mijëra ndjekës që numëron.

Fotot e saj, ku tregon format perfekte nuk kalojnë pa komente dhe pëlqime.

Së fundi ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi, ekstravagant dhe duket thjesht mahnitëse./ CNA

Lajmet e fundit nga