LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Për të disatën herë/ Luiz Ejllit tentojnë t'i mbyllin faqen e Instagramit: Prandaj nuk bëhet ky vend

5 Dhjetor 2023, 16:48, Lifestyle CNA

Këngëtarit Luiz Ejllit për të disatën herë dikush po tenton t’i mbyllë faqen e tij të Instagramit.

Për të disatën herë/ Luiz Ejllit tentojnë t'i
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Këngëtari këtë fakt e ka bërë të ditur përmes një postimi në faqen e moderatores Kiara Tito.

Ai ka sqaruar se ka bërë kallëzimin te Drejtoria e Policisë se është e disata herë që po ndodh dhe dikush po ia bën për inat.

“Jam te drejtoria e policisë për të bërë kallëzimin, sepse është një rast që po përsëritet dhe dikush e bën për inat”, ka thënë ai.

Ndërkohë në postimin e tij tek faqja e Kiara Titos shkruan: “Prandaj nuk bëhet ky vend se fusim gjithmonë hundët në punët e tjetrit!. Lërini rehat njerëzit në jetën e tyre! Edhe diçka nukë shtë që fitoni ndonjë gjë, se aq herë sa do tentoni ta mbyllni aq herë do rihapet”. / CNA

Për të disatën herë/ Luiz Ejllit tentojnë t'i

Lajmet e fundit nga