LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Florence Pugh goditet nga objekti i hedhur gjatë promovimit të filmit

4 Dhjetor 2023, 17:18, Lifestyle CNA

Florence Pugh goditet nga objekti i hedhur gjatë promovimit të filmit

Aktorja Florence Pugh u godit në fytyrë nga një objekt i hedhur të dielën gjatë një paraqitjeje në një event Comic Con në Brazil.

Pamjet e tregojnë atë në skenë duke promovuar filmin e saj të fundit Dune: Pjesa e Dytë së bashku me aktorët Zendaya, Austin Butler dhe Timothee Chalamet.

Teksa ishte në skenë në drejtim të saj është hedhur një objekt, i cili duket se vinte nga publiku.

Aktorja 27-vjeçare e nominuar për Oscar u godit në syrin e djathtë.

Më herët në mbrëmje, Pugh i tha audiencës në ngjarjen në São Paulo se ndihej "me të vërtetë e veçantë" duke u shfaqur në filmin fantastiko-shkencor.

Filmi pritet të dalë në mars 2024.

Në fillim të vitit, Harry Styles u godit gjithashtu në sy me një ëmbëlsirë në një koncert në Austri./ CNA

Lajmet e fundit nga