LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO që nuk duhet humbur/ Vajzat dhurojnë spektakël me topin në plazhet e Rio de Zhanieros

1 Dhjetor 2023, 11:06, Lifestyle CNA
VIDEO që nuk duhet humbur/ Vajzat dhurojnë spektakël me topin
Foto nga video

Në Brazil talenti për futbollin rrjedh në vena dhe nuk ka gjini. Këtë e tregon më miri një video që ëshë bërë virale së fundi.

Në video shihen 4 vajza, atlete, të cilat dhurojnë spektakël duke luajtur me topin.

Vajzat dhurojnë "show" në plazhet e Rio de Zhanieros dhe jo vetëm, por edhe në lagje të ndryshme të Brazilit.

Videoja e tyre është bërë virale në rrjetet sociale ku ka arritur me qindra mijëra shikime.

Për të parë magjinë e vajzave me topin shihni videon e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga