LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr në "Big Brother"/ Romeo përplaset me Riken: Je pa karakter

29 Shkurt 2024, 15:30, Lifestyle CNA
Sherr në "Big Brother"/ Romeo përplaset me Riken: Je pa
Romeo Veshaj

Një sherr ka ndodhur në shtëpinë e "Big Brother VIP" mes Rikes dhe Romeos. 

Rikja thotë se Romeo ka filluar ta godasë pas shpine, ndërkohë që ai e quan vajzë pa karakter.

Ndërsa Rikja shprehet se Romeo është pa karakter.

Debati:

Romeo: Ik ha bar, ik ha ndonjë lakër, për ty ka vetëm lakra në buxhet.

Françeska: Mos i thuaj ha bar sepse është ofendim.

Romeo: Po ajo sapo të tha qofte ty.

Françeska: Edhe? Ka konfidenca ajo.

Rike: Ti je pa sedër!

Romeo: Ti je pa karakter.

Rike: Ka kamera këtu, mos harro.

Romeo: Je gocë pa karakter.

Rike: T’i kam thënë gjërat në sy, por t’i nuk i pranon.

Romeo: Kështu je ti si sëmundje e butë me të gjithë.

Rike: Të vret sëmundja, ki kujdes. Tani ndaje jam sëmundje që të vret apo jo?

Romeo: Jo vetëm të mpin pak dhe del ikën pastaj. Vetëm po zure vendin e Ledjonës nuk do dalësh./CNA 

Lajmet e fundit nga