LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fation Kuqari, debat me Meritonin/ Ikën nga “Big Brother VIP”

3 Mars 2024, 09:10, Lifestyle CNA

Fation Kuqari, debat me Meritonin/ Ikën nga “Big Brother VIP”

Fation Kuqari është njëri nga personat e përfshirë në debatin e Rike Roçit me Meriton Mjekiqin, ku ajo i tha që je “femër” dhe moderatori hoqi rripin e pantallonave.

Fationi tha se nuk mund të tolerojë faktin që Meritoni vazhdon të qëndrojë në shtëpi pas gjesteve të fundit.

Ai theksoi se ka bërë një premtim, që nëse nuk largohet Meritoni, ai do të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe kështu ndodhi.

“Unë kam marrë vendimin tim dhe nëse ai nuk do të dilte përgjatë këtij nominimi unë do të lija derën e kësaj shtëpie. Dhe e kam vendosur Ledjon, do të lë shtëpinë.

Edhe t’i qëndroj fjalës sime, por më shumë sepse unë i kam parë me sytë e mi disa gjëra. Normalisht në fund publiku vendos, por unë nuk jam dakord… Unë kam ndenjur sot shtrirë vetëm për të mos e parë dhe u shkëmbyer me atë djalin. Ai nuk më tha thjesht bukurosh, por ishte “hë bukurosh…”, që tregon qartë se ishte provokim. Unë e kuptoj se jemi në një lojë në 'Big Brother', por që unë si Fation e kam vendosur. Prandaj prita edhe pjesën e eliminimit. Nëse nuk do të dilte ai, do të largohesha unë. S’ka të bëjë me atë, më shumë ka të bëjë me disa nga situatat e mia”, nënvizoi ai para se të lintë shtëpinë./ CNA

Lajmet e fundit nga