LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush janë banorët e “Big Brother VIP” në nominim

3 Mars 2024, 09:59, Lifestyle CNA

Kush janë banorët e “Big Brother VIP” në nominim

14 banorë të “Big Brother VIP” kanë shkuar në nomimin gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar.

Konkrentët duhet të shpëtonin secili nga një banor, por ndryshe nga herët e tjera, 3 banorët e fundit nuk u nominuan, por shpëtuan.

Pjesa tjetër e banorëve shkuan në televotim dhe njëri prej tyre do të dalë në spektaklin e së martës.

Imunë janë Silvi, Sara Karaj dhe Françeska. Gjithashtu, imunitet kanë deri javën e ardhshme edhe dy banorët e rinj Liami dhe Jetmiri.

Nga ana tjetër, në nominim janë: Bardhi, Egla, Erjola, Heidi, Ilnisa, Julia, Julian, Ledjona, Meriton, Rike, Romeo, Roza, Sara dhe Vesa./ CNA

Lajmet e fundit nga