LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherri mes vajzave/ Zarfi i zi brenda shtëpisë së BBV

3 Mars 2024, 21:26, Lifestyle CNA

Sherri mes vajzave/ Zarfi i zi brenda shtëpisë së BBV

Sara dhe Françeska janë përplasur fizikisht pas debateve të ashpra me njëra-tjetrën.

Si shkak e kësaj situate “Vëllai i Madh” ka dërguar brenda në shtëpi zarfin e zi.

“Banorë. Big Brother nuk ju paralajmëron më. Televotimi anulohet . Flasim të martën”, ka qenë ky vendimi që përmbante zarfi i zi.

Edhe pas paralajmërimit në shtëpi ende vijojnë debatet dhe ofendimet mes dy vajzave Françeskës dhe Sarës./ CNA

 

Lajmet e fundit nga