LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

16 Nëntor 2022, 11:23, Kulturë CNA

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

Sot ka nisur edicioni i 25-të i Panairit të Librit “Tirana 2022”, që organizohet nga Shoqata e Botuesve Shqiptarë.

Në hyrje të Pallatit të Kongreseve, në vendin ku po mbahet Panari të pret një grumbull i madh me plehra.

Në fotot e mëposhtëm të shkrepura nga CNA.al, mëngjesin e sotëm, shihet një pamje e mjerueshme, sikur je në një zonë getoje jo në mes të kryeqytetit dhe për më tepër në një ngjarje të rëndësishme kulturore./CNA.al

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

Lajmet e fundit nga