LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vlorë/ Gjendet i pajetë 51-vjeçari në një kanal me ujë

31 Janar 2023, 12:04, Kronika CNA
Vlorë/ Gjendet i pajetë 51-vjeçari në një kanal me
Foto ilustruese

Një shtetas me inicialet A. K., 51 vjeç, është gjetur i vdekur në fshatin Alikok në Vlorë. Policia bën me dije se shtetasi me inicialet A. K., me vendbanim në Kukës, është gjetur pa shenja jete në një kanal me ujë. Nuk janë konstatuar shenja dhune. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

“Rreth orës 10:30, në fshatin Alikok, është gjetur pa shenja jete, në një kanal me ujë, shtetasi A. K., 51 vjeç, me vendbanim në Kukës. Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga