LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthen bombola e gazit në Korçë/ Përfundon në spital një person

30 Janar 2023, 15:10, Kronika CNA
Shpërthen bombola e gazit në Korçë/ Përfundon në
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen 17 në Korçë.

Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e katërt të një pallati dhe si pasojë ka mbetur i lënduar një person.

Mësohet se 40-vjeçari ka pësuar djegie trupore dhe po merr mjekimin në spital./ CNA.al

Lajmet e fundit nga