LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrau gruan dhe vëllanë/ Del para togave të zeza i moshuari

30 Janar 2023, 10:28, Kronika CNA

Vrau gruan dhe vëllanë/ Del para togave të zeza i moshuari

Tri ditë pas vrasjes së dyfishtë, 80-vjeçari Xhevit Sinani, ka dalë sot para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.

Sinani vrau me sëpatë për arsye ende të panjohura bashkëshorten e tij Zeqine Sinani dhe vëllanë Shaqir Sinani.

Ngjarja ndodhi pasditen e së premtes në fshatin Tërvol të Gramshit./CNA.al

Lajmet e fundit nga