LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasje mes efektivëve të policisë në Tiranë/ Nxjerrin armët ndaj njëri-tjetrit

31 Janar 2023, 11:05, Kronika CNA

Përplasje mes efektivëve të policisë në Tiranë/

Një konflikt ka ndodhur mes punonjësve të policisë. Sipas asaj që raportohet në media, efektivët kanë nxjerrë armët, ndërsa janë shoqëruar në komisariat.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në lagjen numër 5 në Tiranë. Dy efektivë policie, vëllezër, janë përplasur me shefin e operacionales, ndërsa raportohet se të pranishëm gjatë përplasjes kanë qenë dhe efektivë të tjerë të policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga