LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po pastronte armën e gjahut/ Vetëplagoset 54-vjeçari

12 Shkurt 2024, 17:04, Kronika CNA
Po pastronte armën e gjahut/ Vetëplagoset 54-vjeçari
Foto ilustruese

Një 54-vjeçar është plagosur aksidentalisht me armë gjahu në Vaun e Dejës.

Ngjarja ka ndodhur këtë të hënë rreth orës 16:10, në fshatin Kosmaç.

54-vjeçari me iniciale V. B. dyshohet se është vetëplagosur duke pastruar një armë gjahu që e mbante me leje.

Ai është dërguar menjëherë në spital, për ndihmë mjekësore. Arma e gjahut është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të rastit./ CNA

Lajmet e fundit nga