LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbante në makinë 20 kg marijuanë/ Arrestohet 29-vjeçari shqiptar në Greqi

27 Nëntor 2022, 14:39, Kronika CNA

Mbante në makinë 20 kg marijuanë/ Arrestohet 29-vjeçari

Një shtetas shqiptar është arrestuar në saj të një operacioni të zhvilluar nga Policia e Kosturit ditën e sotme.

29-vjeçari shqiptar është ndaluar nga policia duke drejtuar makinën në të cilën u gjeten dhe u sekuestruan 20 kg dhe 900 gr marijuanë pranë kufirit greko-shqiptar.

Brenda mjetit janë gjetur dhe sekuestruar gjithashtu 1 celular dhe 1 kartë SIM./CNA.al

Mbante në makinë 20 kg marijuanë/ Arrestohet 29-vjeçari

Lajmet e fundit nga