LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidenti fatal me dy viktima/ Drejtuesi i automjetit në gjendje të rëndë, nën arrest te Trauma

27 Nëntor 2022, 10:00, Kronika CNA

Aksidenti fatal me dy viktima/ Drejtuesi i automjetit në gjendje të

Dy vajza kanë humbur jetën në një aksident ndodhur në orët e para të mëngjesit e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.

Të dhënat e para nga vendi i ngjarjes kanë nxjerrë si shkak shpejtësinë e lartë më të cilën udhëtonte automjeti.

Ndërkohë është zbardhur edhe identiteti i njërës nga viktimat dhe i drejtuesit të automjetit.

Njëra nga viktimat është S.GJ, nga Rubiku, nuk dihet ende emri i vajzës tjetër.

Ndërsa drejtuesi i automjetit është A. Tivari.

Ky i fundit ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore tek Trauma, ku i është dhënë edhe masa e arrestit./CNA.al

Lajmet e fundit nga