LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Korçë, makina del nga rruga/ Plagoset shoferi 43-vjeçar

27 Nëntor 2022, 07:58, Kronika CNA
Korçë, makina del nga rruga/ Plagoset shoferi 43-vjeçar
Foto ilustruese

Më datë 27.11.2022, rreth orës 07:00, në aksin rrugor dytësor Rëmbec-Libonik, shtetasi N. V., 43 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Benz", dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka marrë dëmtime vetë drejtuesi N. V., i cili u transportua në spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga