LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthimi i eksplozivit në Durrës/ Policia jep detajet, shoqërohen disa persona

26 Nëntor 2022, 08:49, Kronika CNA
Shpërthimi i eksplozivit në Durrës/ Policia jep detajet,
Foto ilustruese

Në orët e para të mëngjesit, në lagjen nr. 7, Durrës, në qepenin e një butiku në pronësi të shtetases J. K.,  ka shpërthyer një sasi e vogël, e dyshuar lënde plasëse. Për pasojë, janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës janë shoqëruar disa shtetas dhe vijon puna intensive nga grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga