LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përplaset me motorin në Kukës/ Plagoset 18-vjeçari

16 Shtator 2022, 19:36, Kronika CNA
Makina përplaset me motorin në Kukës/ Plagoset 18-vjeçari
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur rreth orës 17:30, në aksin rrugor Bicaj-Kukës, në vendin e quajtur "Mbikalimi i Gostilit".

Mësohet se janë përfshirë në një aksident rrugor mjeti tip "Benz" me drejtues shtetasin L.D., me motorin me drejtues shtetasin B.P., 18 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, shtetasi B. P., i cili është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

Ndërkaq, grupi hetimor po kryhen veprimet procedurale dhe po punon për zbardhjen e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga