LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Artan Hoxha nga Ekuadori për Ervis Martinajn/ “Kërkojeni, kërkojeni, mos e ka futur ndonjëri në xhep”

16 Shtator 2022, 18:57, Kronika CNA
Artan Hoxha nga Ekuadori për Ervis Martinajn/ “Kërkojeni,
Gazetari investigativ, Artan Hoxha

Gazetari investigativ Artan Hoxha, vijon të përcjellë mesazhe të koduara nga Ekuadori.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Artan Hoxha, ka ironizuar deklaratat e fundit kontradiktore në lidhje me misterin për zhdukjen e të shumëkërkuarit nga drejtësia, Ervis Martinaj.

Ironinë e ka shoqëruar me një sekuencë të filmit "Njeriu me Top" dhe krahas shkruan “Jo po se mos e ka futur ndonjeri në xhep??!! Kerkojeni, kerkojeni!!!Kur ta gjeni, me lajmeroni!!!”

Ore si vajti ajo puna me ate “drejtorin” e lojerave të fatit, qe “PATRONAZHIMI”, jo rregjimi, i dinte jo vetem makinen, po edhe targen???!!!

Gjeten gje???!!!

Si thote Tosun Baçi te “Njeriu me top”:

“Jo po se mos e ka futur ndonjeri në xhep??!!

Kerkojeni, kerkojeni!!!

Kur ta gjeni, me lajmeroni!!!

Ketu jam une, të Pinxhot e Ekuadorit” ,shkruan Artan Hoxha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga