LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr mes të rinjve në Tiranë/ Plagoset 23-vjeçari

15 Shtator 2022, 16:51, Kronika CNA
Sherr mes të rinjve në Tiranë/ Plagoset 23-vjeçari
Foto ilustruese

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 16:10, në rrugën "Kastriotët", në Tiranë.

Konflikti i nisur për motive të dobëta ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta.

Shtetasi me iniciale B. I., 30 vjeç, ka goditur me mjet prerës shtetasin G. F., 23 vjeç.

Si pasojë 23-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat, për veprime të mëtejshme.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga