LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Aksident i rëndë/ Përplasen dy mjete, vonohet ambulanca

15 Shtator 2022, 13:58, Kronika CNA
VIDEO-Aksident i rëndë/ Përplasen dy mjete, vonohet ambulanca
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Sovjan të Korçës. Sipas pamjeve të mbërritura në redaksinë e CNA.al, në aksident janë përfshirë një furgon dhe një makinë.

Sipas burimeve për CNA.al, ambulanca është lajmëruar nga qytetarët dhe ende nuk ka shkuar në vendngjarje.

Ndërsa njerëzit që janë gjendur në vendngjarje, bëjnë me dije se mezi po bëhet nxjerrja e të aksidentuarëve nga makina, ku mes tyre ka qenë një i mitur./ CNA.alLajmet e fundit nga