LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I riu pa patentë humb kontrollin e makinës/ Ndërron jetë 17-vjeçari

22 Maj 2023, 23:05, Kronika CNA
I riu pa patentë humb kontrollin e makinës/ Ndërron jetë
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:30, në Baldushk.

17-vjeçari me iniciale Sh.V. duke drejtuar automjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore.

Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga