LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshohet se ra në kontakt me energjinë elektrike/ Gjendet e pajetë në oborr 29-vjeçarja në Durrës

12 Gusht 2022, 08:54, Kronika CNA

Dyshohet se ra në kontakt me energjinë elektrike/ Gjendet e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës, ku një 29-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht.

Policia bën me dije se është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete, shtetasja S. H., 29 vjeçe, e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike.


“Rreth orës 07:30, në lagjen nr. 14, Durrës, është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete, shtetasja S. H., 29 vjeçe, e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga