LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit që u mbyt në lumin Seman

11 Gusht 2022, 11:01, Kronika CNA
Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit që u mbyt në lumin
Foto ilustruese

Polumbarët kanë gjetur trupin e pajetë të 14-vjeçarit, i cili u mbyt në lumin Seman një ditë më parë.

Kërkimet për trupin e 14-vjeçarit nisën një ditë më parë kur dhe u denoncua humbja e tij.

Sipas informacioneve, 14-vjeçari ka qenë duke peshkuar dhe në një moment dyshohet se është futur për t'u larë në lumë, nga i cili nuk ka mundur të dalë më./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga