LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video – Përplasja e dy makinave/ Radhë kilometrike në autostradën Durrës-Tiranë

10 Gusht 2022, 20:09, Kronika CNA
Video – Përplasja e dy makinave/ Radhë kilometrike në
Foto nga autostrada Durrës-Tiranë

Dalin të tjera pamje nga aksidenti i ndodhur pasditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në afërsi të Vorës.

Përplasja e dy makinave ka shkaktuar radhë të gjata për rreth 10 kilometra, duke vështirësuar qarkullimin.

Mësohet se njëri prej automjeteve të përfshirë në aksident është me targa të huaja dhe është përmbysur nga përplasja. Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po largon makinën e përmbysur, ndërsa pritet të hedhë më shumë dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga