LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident tek ish-sheshi “Shqiponja”/ Ambulanca përplaset me makinën

10 Gusht 2022, 16:12, Kronika CNA
Aksident tek ish-sheshi “Shqiponja”/ Ambulanca përplaset me
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në afërsi të ish-sheshit "Shqiponja".

Mësohet se janë përplasur mjeti ambulancë me drejtues shtetasin E.D., 55 vjeç, me automjetin me drejtues shtetasin F.K., 33 vjeç.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar lehtë pasagjerja që ndodhej në ambulancë, shtetasja K. I., 66 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga