LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy makina në autostradë/ Përmbyset automjeti me targa të huaja

10 Gusht 2022, 18:20, Kronika CNA
Përplasen dy makina në autostradë/ Përmbyset automjeti me
Foto nga vendngjarja

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Durrës-Tiranë, në afërsi të Vorës.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëri prej këtyre automjeteve me targa të huaja është përmbysur.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur dhe shkaqet e aksidentit.

Ndërkohë, policia është nisur drejt vendngjarjes dhe pritet të zbardhë rrethanat e plota të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga