LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

31-vjeçarja, e zhdukur prej një muaji/ Nëna e saj alarmon Policinë

11 Gusht 2022, 10:08, Kronika CNA

31-vjeçarja, e zhdukur prej një muaji/ Nëna e saj alarmon

Një tjetër grua e zhdukur është raportuar në Durrës.

Bëhet fjalë për një 31-vjeçare nga Katundi i Ri.

Ka qenë nëna e saj që ka bërë denoncimin në Polici, për zhdukjen e së bijës.

Sipas saj, vajza para një muaji është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

“Në Komisariatin e Policisë Durrës kallëzon shtetasja Sh. K., banuese në Katund i Ri, Durrës, se para një muaji është larguar nga banesa vajza e saj, shtetasja M. K., 31 vjeç, dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj”, njofton Policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga