LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Durrës, 25-vjeçarja hidhet nga ballkoni/ Ndërron jetë në vend

11 Gusht 2022, 08:53, Kronika CNA

Durrës, 25-vjeçarja hidhet nga ballkoni/ Ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Durrësit.

Një 25-vjeçare dyshohet se është vetëvrarë duke u hedhur nga ballkoni i banesës.

“Rreth orës 08:15, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasja I. V., 25 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga