LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident me një viktimë në Sarandë/ Mjeti del nga rruga, përplaset me bordurën

25 Nëntor 2023, 08:40, Kronika CNA
Aksident me një viktimë në Sarandë/ Mjeti del nga rruga,
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Sarandës pas mesnatës. Shtetasi me inicialet A.Q, 34-vjeç dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën.

Si shkak i përplasjes 34-vjeçari ka ndërruar jetë.

Pas njoftimit nga një qytetar i  rastit ka shkuar ambulanca dhe 34-vjeçar është  transportuar  në urgjencën e spitalit, ku është konfirmuar vdekja e tij./ CNA

Lajmet e fundit nga