LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjendet i pajetë një person në Durrës/ Dyshimet e para

24 Nëntor 2023, 09:05, Kronika CNA
Gjendet i pajetë një person në Durrës/ Dyshimet e para
Foto ilustruese

Mëngjesin e kësaj të premteje është gjetur i pajetë një person në Durrës.

Konkretisht viktima është evidentuar nga peshkatarët në portin e peshkimit në Durrës.

Nga informacionet paraprake, raportohet se në trupin e pajetë nuk ka shenja dhune.

Personi i pajetë është identifikuar si shtetasi me iniciale E. A., 42 vjeç, banues në Tiranë.

Blutë kanë dyshime të forta se viktima është mbytur aksidentalisht, pasi vuan nga probleme të shëndetit mendor.

“Më datë 23.11.2023, në një kalatë peshkimi në portin e Durrësit, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, trupi i shtetasit E. A., 42 vjeç, banues në Tiranë. Nga hetimet e deritanishme dyshohet se 42-vjeçari, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor, është mbytur aksidentalisht në det.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit”, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA

Lajmet e fundit nga