LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident me një viktimë në aksin Tiranë-Elbasan

23 Maj 2023, 10:12, Kronika CNA

Aksident me një viktimë në aksin Tiranë-Elbasan

Më datë 23.05.2023, në aksin rrugor Tiranë - Elbasan, automjeti me drejtues shtetasin E. Q., është përplasur me automjetin me drejtues Sh. K.  

Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën shtetasi Sh. K., 55 vjeç, dhe është dëmtuar pasagjerja që udhëtonte në automjetin e tij, shtetasja V. K., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajmet e fundit nga