LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, 11 nëntor 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjën, sipas Paolo Fox

11 Nëntor 2023, 08:30, Horoskopi CNA
Horoskopi i ditës, 11 nëntor 2023/ Çfarë kanë
Astrolog, Paolo Fox

Dashi

Ky është momenti i duhur për tu rikuperuar në punë. Sot marrëdhëniet e dashurisë janë të favorizuara. Një javë e kënaqësisë së madhe po afron.

Demi

Sapo latë pas një tetor që ju ka shqetësuar shumë. Nga pikëpamja e dashurisë ka ende komplikime të vogla, në punë ka pasur probleme me paratë.

Binjakët

Dita e sotme është diskrete. Në planin emocional ka yje interesantë dhe aspekti i dashurisë do jetë i privilegjuar. Java e ardhshme do të sjellë reflektime të thella.

Gaforrja

Të harrosh të kaluarën është shumë e vështirë për ty, por mos reflekto shumë për atë që ka kaluar, përndryshe rrezikon të humbasësh të tashmen.

Luani

Ky qiell sjell një fitore të bukur në fund të muajit, ndaj bëni durim. Edhe nëse keni dikë kundër jush, mes datave 23 dhe 30 të muajit do të mbërrijnë lajme të mira.

Virgjëresha

Nuk është e lehtë të luftosh me një Saturn të kundërt. Jeni veçanërisht të vëmendshëm ndaj detajeve dhe në këtë periudhë duhet të jeni pranë njerëzve që ju çlirojnë imagjinatën.

Peshorja

Pas një periudhe të vështirë në planin fizik, rikthehet vitaliteti i mirë. Yjet janë të favorshëm. Peshorja është shenja e çiftit, jo vetëm e dashurisë por edhe e punës tani është koha për fitore, shkruan CNA.

Akrepi

Ju jeni pak i trullosur dhe i lodhur sepse i merrni gjërat shumë afër zemrës. Në dhjetor, Venusi është në shenjë dhe historitë që lindin tani mund të bëhen diçka më shumë.

Shigjetari

Këta yje janë shumë të rëndësishëm. Mërkuri në shenjë përfaqëson idenë fituese ndaj favorizohen ata që e nisin tani me një projekt.

Bricjapi

Ka gjithmonë një luftë të vogël për të kapërcyer, veçanërisht për ata që kanë një projekt në mendje, por kanë pasur disa probleme. Tani duhet të jeni më kërkues.

Ujori

Ujori është një shenjë që ka gjithmonë nevojë për lirinë e tij dhe tek çiftet më të forta ekziston gjithmonë ajo nevojë për shkëputje. Nga data 22 vjen rifillimi i punës.

Peshqit

Ky është një qiell me rëndësi të madhe. Mund të rikuperoni një projekt të ndërprerë. Në dhjetor dashuria bëhet sërish protagoniste./ CNA

Lajmet e fundit nga