LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e hënë, 6 nëntor 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju, sipas Paolo Fox

6 Nëntor 2023, 07:30, Horoskopi CNA

Horoskopi, e hënë, 6 nëntor 2023/ Çfarë kanë

Dashi

Kjo javë e re lind me disa probleme të vogla në marrëdhëniet me të tjerët dhe në vendin e punës. Si rrjedhojë do t'ju pushtojë një ndjenjë agjitacioni deri të mërkurën. Mos krijoni polemika në dashuri. Nuk është e lehtë të gjeni një marrëveshje sepse keni një qëndrim të nxituar dhe të beftë.

Demi

Këtë të hënë vazhdon faza e rishikimit të marrëdhënieve. Mund të keni diskutime, sidomos në dashuri. Duhet të jeni të kujdesshëm, ka një marrëdhënie që po ftohet dhe zemra juaj bëhet më kërkuese. Besoj se në këtë periudhë është e nevojshme për të kuptuar se çfarë dëshironi me të vërtetë.

Binjakët

Ju pret një javë perfeksioni pasi jeni ndër shenjat më të mira të javës. Në veçanti, e mërkura do të jetë një ditë e mrekullueshme për ju si në dashuri ashtu edhe në punë. Bashkëpunimet që kanë lindur ditët e fundit funksionojnë mirë, por mund të lindin marrëveshje të reja dhe sigurisht më të vlefshme.

Gaforrja

Ka disa projekte që do të kishit dashur t'i përfundonit ose t'i çonit përpara me partnerin tuaj. Kur të komunikoni me qetësi, gjërat shkojnë më mirë, por kjo do të jetë e vështirë nëse njëri prej të dyve nuk afrohet, prandaj është mirë ta mbani situatën nën kontroll dhe të shmangni shqetësimet.

Luani

Përpiquni të përqendroheni te gjërat themelore për zhvillimin e biznesit tuaj. Shanset janë se po provoni një eksperiment, diçka të përkohshme. Përsa i përket dashurisë, përdorini këto 3 ditë për çdo sqarim. Nëse një histori ka përfunduar, mos e mendoni më, do të favorizohen marrëdhënie të reja.

Virgjëresha

Këtë të hënë mund të bëni plane, duhet të jeni të kujdesshëm në shprehjen e pikëpamjeve dhe ideve tuaja. Avantazh kanë studentët dhe ata që fillojnë një përvojë pune. Në dashuri ka qetësi më të madhe. Ata që kanë qenë vetëm për shumë kohë do të kërkojnë diçka të re.

Peshorja

Një periudhë rikuperimi po vjen, e krijuar për t'ju lënë të lirë në punë dhe dashuri. Do kaloni momente shumë të qeta me miqtë, familjen dhe personin që doni. Nëse jeni beqarë, përpiquni të frekuentoni vendet ku është më e lehtë të kryeni takoheni, pasi do të jetë më e lehtë të njihni personin e zemrës

Akrepi

Lajme të rëndësishme do të vijnë këtë javë në punë dhe në jetën tuaj në përgjithësi, varet shumë nga mosha juaj dhe sa shumë doni të vini në lojë. E gjithë situata favorizon takimet dhe përsa i përket dashurisë jeni shumë më të motivuar. Mos i nënvlerësoni ndjenjat që kanë lindur së fundmi.

Shigjetari

Nëse ka probleme me paratë, apo shpenzimet e tepërta, do të ishte mirë t'i korrigjoni tani, pasi nga e premtja do përballeni me vështirësi. Përsa i përket dashurisë, ditët e ardhshme janë të shkëlqyera. Nëse ka pasur një krizë në tetor, një ndjenjë mund të rikuperohet në nëntor.

Bricjapi

Dita do nisë me konfuzion. Ka të ngjarë që kohët e fundit të keni zbuluar gjëra që nuk ju pëlqejnë ose keni pasur të bëni me njerëz të paqartë. Bizneset apo marrëveshjet mund të shtyhen. Mos u besoni të gjithëve, megjithëse është një periudhë fitimtare. Ditë të mira ju presin në aspektin e dashurisë.

Ujori

Lajme të mira vijnë në vendin e punës, por ka edhe rikuperim në dashuri, pas krizës së fortë në fillim të verës. Beqarët do të kenë mundësi të shkëlqyera. Nëse një histori sapo ka filluar, duhet jeni të kujdesshëm. Për punën, largimet nuk janë ideale, rikuperimi bëhet në fund të muajit.

Peshqit

Nëntori do të jetë një muaj kthesash të mëdha për studentët dhe ata që kanë projekte të rëndësishme, duhet të punojmë tani! Në dashuri, do kapërceni pjesërisht problemet e së shkuarës. Do keni takime të këndshme. Nëse ju pëlqen dikush ose doni të riktheni dikë që interesohet për ju, takojeni në fundjavë.

Lajmet e fundit nga