LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi, e hënë, 23 tetor 2023/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

22 Tetor 2023, 22:53, Horoskopi CNA

Horoskopi, e hënë, 23 tetor 2023/ Ja çfarë kanë

Dashi 

Tani ndiheni të fuqizuar mendërisht dhe mendimi juaj analitik ju ndihmon të zbuloni motivet e fshehura të të tjerëve dhe të lexoni mendjet e tyre. Pasioni dhe seksualiteti juaj janë të dukshëm dhe të tjerët tërhiqen prej tyre. Koha e mirë për të filluar këshillimin ose psikoterapinë. Një çështje financiare që po menaxhoni me palë të treta tani mund të zgjidhet.

Demi 

Përleshjet dhe mosmarrëveshjet që keni pasur me partnerin tuaj tani mund të zbuten dhe mund të bëni plane të reja për të ardhmen. Pesha që i vendosni biznesit tuaj ju sjell edhe propozime të reja për bashkëpunime. Mundohuni të peshoni mirë gjendjen shpirtërore të atyre që vijnë në jetën tuaj tani pa u bërë tepër emocional.

Binjakët 

Mundohuni të mos kanalizoni shumë energji në punën tuaj sepse rreziku i kolapsit dhe punës së tepërt është këtu. Në vend të kësaj, merrni kohën e nevojshme për të pushuar, për të fjetur mirë dhe për të marrë vitamina. Ushtrimi dhe meditimi gjithashtu do t'ju ndihmojnë të pastroni mendjen tuaj.

Gaforrja

Tani e kaloni kohën tuaj të lumtur duke bërë atë që ju pëlqen. Ndjekja juaj për hobi është më intensive tani dhe kjo ju argëton dhe ju ngroh shpirtin. Krijimtaria juaj vihet në pah ndërsa promovoni talentet tuaja artistike.

Humori i këndshëm që keni tani ju mbush mendjen me ide të reja për projekte biznesi që mund të dëshironi të filloni.

Luani 

Tani keni mundësinë të afroheni me të dashurit tuaj që i kishit lënë pas dore kohët e fundit. Shitja e pronave favorizohet dhe kontaktet me klientët dhe blerësit bëhen më të lehta. Përndryshe, ju mbylleni në guaskën tuaj dhe kërkoni izolimin që duhet të mendoni. Babai ose nëna juaj mund të kenë nevojë për ndihmën tuaj.

Virgjëresha 

Dokumentet, nënshkrimet dhe mjetet tuaja të transportit janë çështje me të cilat do të merreni nga këtu e tutje. Një kurs trajnimi do të jetë i dobishëm për ju për të pasuruar CV-në tuaj me njohuri dhe aftësi të reja. Favorizohen diskutimet me vëllezërit e motrat.

Peshorja

Është koha e duhur për të stabilizuar me lehtësi çështjet e blerjeve financiare dhe materiale dhe të vendosni bazat për të ndërtuar marrëdhëniet tuaja personale mbi baza të forta. Megjithatë, ju keni një tendencë për t'u bërë materialist dhe posesiv për atë që dhe kë konsideroni se është e juaja dhe kjo mund të shkaktojë reagime nga njerëzit përreth jush.

Akrepi 

Të gjitha ndjekjet tuaja tani janë promovuar dhe ju ndërmerrni veprime në të gjitha fushat dhe veçanërisht në çështjet që kanë të bëjnë me ju dhe dëshirat tuaja. Energjia juaj është në kulmin e saj dhe po ashtu edhe disponimi juaj.

Shigjetari 

Ju kujtoni situatat e kaluara dhe njerëzit nga e kaluara që nuk i keni më në jetën tuaj. Ëndrrat tuaja tani bëhen shumë të gjalla dhe intuita juaj rritet. Çështjet e mirëqenies mendore dhe fizike do të kenë nevojë për vëmendjen tuaj. Sigurohuni që të pushoni dhe të hani mirë. Sot mund të jeni me vëllezërit e motrat dhe të afërmit.

Bricjapi

Gjithkush dëshiron të jetë në shoqërinë tuaj. Ju jeni në qendër të grupeve ku bashkoheni. Ju mund të merrni një rol udhëheqës në klube dhe grupe ku lëvizni me njerëz me të njëjtin mendim. Miqtë janë në anën tuaj dhe nuk keni kohë të organizoni dalje dhe takime me të gjithë.

Ujori 

Eprorët tuaj ju vlerësojnë dhe ju admirojnë. Keni ambicie gjithnjë e më të mëdha. Zvogëloni tendencën që keni me Hënën në shenjën tuaj për t'u bërë tepër të ndjeshme dhe prekëse, në mënyrë që favori që keni të mos prishet. 

Peshqit 

Planet që kanë të bëjnë me arsimin, njohuritë e larta dhe filozofinë ndezin imagjinatën tuaj dhe ju ndërmerrni veprime për studimet që keni dashur, por që i keni shtyrë. Kontaktet me të huajt janë të favorizuara dhe mund të takoni njerëz të një kombësie dhe kulture tjetër, të cilët do t'ju ndihmojnë të promovoni planet tuaja.

Lajmet e fundit nga