LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kjo do të jetë dita më romantike e tetorit për të gjitha shenjat

18 Tetor 2023, 18:57, Horoskopi CNA

Kjo do të jetë dita më romantike e tetorit për të

Nëse kohët e fundit jeni përfshirë më shumë se zakonisht në Jetën tuaj sentimentale, mund të jeni duke përjetuar magjinë e stinës së vjeshtës.

Megjithëse romancat e vjeshtës njihen si jetëshkurtra, ka shumë mundësi që ato që fillojnë tani të zgjasin, pasi Afërdita është kthyer në rrugën e duhur.

Në veçanti, 20 tetori 2023 do të jetë një ditë romantike për çdo shenjë, duke ndezur interesa të reja dashurie, forcime të shoqërive dhe shumë flirte edhe në rrjetet sociale.

Më 20 tetor, Dielli dhe Mërkuri do të bashkohen në shenjën e Peshores. Meqenëse Mërkuri është planeti i komunikimit, çdo shenjë do të gjejë përgjigje për pikëpyetjet brenda vetes dhe do të gjejë një ekuilibër në marrëdhëniet e tyre.

Gjatë kësaj dite, do të jetë më e lehtë të kuptoni njëri-tjetrin dhe të merrni vendime të drejta që favorizojnë të dyja palët. Është gjithashtu një periudhë me fat për njohje dhe biseda me persona që do të kenë një interes dashurie.

Megjithatë, edhe pse dita është mjaft e favorshme për romancë, kërkon pak vëmendje ndaj partneriteteve, pasi Dielli dhe Mërkuri në Peshore pritet të nxjerrë në pah çështjet profesionale dhe betejat e interesave./ CNA

Lajmet e fundit nga