LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si asnjëherë më parë, euro në krizë/ Kursi i këmbimit valutor, 23 shkurt 2023

23 Shkurt 2023, 08:12, Ekonomi CNA

Si asnjëherë më parë, euro në krizë/ Kursi i

Sot më 23 shkurt, dollari amerikan blihet me 107.8 lekë dhe shitet me 108.8 lekë.

Euro blihet me 114.9 lekë dhe shitet 115.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 131.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.8 lekë, ndërsa në shitje me 116.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.3 lekë dhe në shitje me 81.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Si asnjëherë më parë, euro në krizë/ Kursi i

Lajmet e fundit nga