LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro mbetet në krizë, dollari dhe paundi nuk lëvizin/ Kursi i këmbimit, 20 shkurt 2023

20 Shkurt 2023, 08:12, Ekonomi CNA
Euro mbetet në krizë, dollari dhe paundi nuk lëvizin/ Kursi i
Foto ilustruese

Dollari amerikan blihet me 107.7 lekë dhe shitet me 108.5 lekë.

Euro blihet me 115.3 lekë dhe shitet 115.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.2 lekë dhe shitet me 130.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116 lekë, ndërsa në shitje me 116.9 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.4 lekë dhe në shitje me 81.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA.al

Euro mbetet në krizë, dollari dhe paundi nuk lëvizin/ Kursi i

Lajmet e fundit nga