LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Monedhat e huaja mbeten në nivele të ulëta/ Ja me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari

24 Korrik 2022, 08:13, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja mbeten në nivele të ulëta/ Ja me sa blihen dhe
Foto ilustruese

Dollari blihet me 113.7 dhe shitet me 115.2 lekë.

Euro blihet me 116.4 dhe shitet me 117.1 lekë.

Paundi britanik blihet me 135.9 dhe shitet me 137.5 lekë.

Franga zviceriane blihet me 117.4 dhe shitet me 118.6 lekë.

Dollari kanadez blihet me 87.3 dhe shitet me 89 lekë./CNA.al

Monedhat e huaja mbeten në nivele të ulëta/ Ja me sa blihen dhe

Lajmet e fundit nga