LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Radhë kilometrike automjetesh në Rrugën e Kombit

12 Gusht 2023, 09:51, Aktualitet CNA

VIDEO-Radhë kilometrike automjetesh në Rrugën e Kombit

Mëngjesin e sotëm ka patur radhë kilomterike automjetesh në Rrugën e Kombit në segmentin Morinë- Kukës.

Fluksi i madhi automjeteve ka krijuar radhë kilometrike dhe qëndrim për më shumë se 20 apo 30 minuta në afërsi të urës mbi Drin.

Shkak i radhëve të gjata është ngushtimi i rrugës, nga katër në dy korsi, në urën e vjetër mbi Drin./ CNA

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga