LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Rita Ora shkëlqen me bikini rozë

11 Gusht 2023, 19:44, Aktualitet CNA

Foto - Rita Ora shkëlqen me bikini rozë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dukej e pabesueshme teksa doli në plazh në Ibiza këtë javë.

32-vjeçarja po shijon një pushim nën rrezet e diellit.

Duke treguar figurën e saj të jashtëzakonshme, Rita zgjodhi një bikini ngjyrë rozë të cilat i kombinoi me një mbulesë të përshtatshme.

Ylli i muzikës mbante flokët e lagur të kapur dhe kishte aksesorë me bizhuteri të trashë./ CNA

Foto - Rita Ora shkëlqen me bikini rozë

Lajmet e fundit nga