LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pastrimi i policisë/ Çfarë do të ndodhë nga e hëna?

23 Nëntor 2023, 21:15, Aktualitet CNA
Pastrimi i policisë/ Çfarë do të ndodhë nga e
Foto ilustruese

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka bërë me dije sonte në emisionin "Opinion" se duke nisur nga e hëna në kuadër të pastrimit të policisë të gjithë punonjësit do të plotësojnë një formular, do të bëjnë një vetëdeklarim nëse kanë patur ndonjëherë akses në aplikacionin SKY apo kanë patur një telefon të tillë.

“Prej të hënës të gjithë punonjësit e policisë, do të plotësojnë një formularë ku dop të vetëdeklarojnë nëse kanë pasur akses në aplikacion apo kanë patur një telefon të tillë. Është një telefon i dedikuar dhe nuk besoj që një punonjës i policisë të ketë patur nevojën ta ketë një të tillë”, tha Balla./ CNA

Lajmet e fundit nga