LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Do të dalin përdoruesit e telefonave ‘Beqe’ në Parlament”/ Murrizi: Ftoj SPAK të marrë tabulatet e mia

23 Nëntor 2023, 21:10, Aktualitet CNA

“Do të dalin përdoruesit e telefonave ‘Beqe’ në

Ish-deputeti, Myslim Murrizi në një intervistë në Syri Tv tha se do të dalin përdoruesit e telefonave ‘Beqe’ në Parlament.

Ai tha se vetë është i gatshëm që SPAK të marrë tabulatet e tij telefonike pasi nuk ka asgjë për të fshehur.

Sa i përket fushatës elekrorale ku dhe arriti të fitojë postin e deputetit, u shpreh se nuk shikon asnjë problem nëse del se i ka thënë dikuj, më jep votën, pasi ai nuk ishte as biznesmen dhe as nuk kishte para për t’i blerë ato.

“Unë nuk kam biznese, as para dhe do t’i kërkoj vota kujtdo pa i kërkuar certefikate. Sot kemi 2 kryetarë bashkie me vota të faktuara të vjedhura. Ftoj SPAK të marrë tabulatet e mia telefomike. Nëse Murrizi është përdorues i telefonave Beqe, si shumë që do të dalin avash. Të gjithë këto që shisnin telefona quheshin si ‘Beqe’ se shkruante pas telefonit ‘Beqe’. Unë do ta kisha për nder që çdo polic të kishin kërkuar vota për Murrizin. Rama fton policët thotë lini kapelet bëni fushatë për mua. Kam shumë miq dhe në administratë dhe në gjykatë etjer. Edhe Sandër Lleshi ka deklaruar se do të votojë për mua. Edhe Rama ka bërë fushatë për mua. Ka thënë i vetmi njeri me mend është myslim murrizi. Nuk më intimidon asgjë mua.”, tha Murrizi./ CNA

Lajmet e fundit nga