LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kujt i përkasin 400 mijë eurot në tubin e aspiratorit?/ Shtohen dyshimet mbi ish-zyrtaren

4 Shkurt 2023, 10:27, Aktualitet CNA

Kujt i përkasin 400 mijë eurot në tubin e aspiratorit?/ Shtohen

Dëshmia e Rozeta Dobit, duket se ka hedhur dritë edhe mbi pronarët.

400 mijë eurot që iu gjetën në tubin e aspiratorit të shtëpisë së pastrueses, Rozeta Dobi, dyshohet të jenë të Alda Klosit.

Gjithçka është në kuadrin e dyshimeve, duke iu referuar dëshmive të dhëna nga Rozeta Dobi dhe Alda Klosi, pasi ende nuk ka një version zyrtar nga organi i akuzës.

Dobi ka dëshmuar se grabitja u inskenua nga Klosi, për të bërë përgjegjës bashkëshortin, ndërsa kjo e fundit e ka mohuar.

“Paratë vinin nga persona të ndryshëm. Ajo i vendoste në çanta dhe kuti. Unë pastroja dhe largohesha për në shtëpinë time”, mësohet të ketë thënë Rozeta Dobi./CNA.al

Lajmet e fundit nga