LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konfirmohet lajmi i CNA/ Artur Zheji shkon në “Abc”

3 Shkurt 2023, 22:18, Aktualitet CNA

Konfirmohet lajmi i CNA/ Artur Zheji shkon në “Abc”

Rreth dy javë më parë, CNA raportoi se Artur Zheji do të rikthehej sërish në ekran.

Mbrëmjen e sotme, Zheji është shfaqur në ekranin e “Abc News”, ku po bën rolin e analistit në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit.

Zheji, ish-kandidati për deputet, i njohur si njeriu i Ilir Metës, tashmë e ka dredhur sërish dhe është bërë me Edi Ramën.

Rikthimi i tij në ekran vjen pas një heshtjeje të gjatë me emisionin “360 gradë”, pasi për disa kohë na u shfaq në një televizon të konfiskuar, në pronësi të një trafikanti droge./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga