LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alda Klosi përballë pastrueses/ Ish-zyrtarja mohon inskenimin e grabitjes, prokuroria nuk e beson

4 Shkurt 2023, 09:47, Aktualitet CNA

Alda Klosi përballë pastrueses/ Ish-zyrtarja mohon inskenimin e

Dëshmitë e ish-zyrtares Alda Klosi dhe të pastrueses Rozeta Dobi po merren me rezerva nga grupi hetimor.

Për shkak se Rozeta Dobi kërkon të shpëtojë të birin, ndërsa Alda Klosi, synon të mos zbulojë bashkëpunëtorët apo pronarët e vërtetë të parave.

Pastruesja pretendon se garbitja e parave në shtëpinë e Klosit, ishte inskenim i kësaj të fundit, pasi donte të bënte përgjegjës bashkëshortin.

Nga ana tjetër Klosi ka mohuar se ka dorë në grabitjen e shtëpisë së saj dhe se nuk ka bashkëpunuar me askënd për të fshehur paratë në shtëpinë e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga