LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Alda Klosi inskenoi grabitjen"/ Pastruesja ia lë zyrtares “dopio gjashtën” në dorë

4 Shkurt 2023, 09:15, Aktualitet CNA

"Alda Klosi inskenoi grabitjen"/ Pastruesja ia lë zyrtares

Pastruesja Rozeta Dobi ka dëshmuar në lidhje me grabitjen në shtëpinë e Alda Klosit.

Sipas saj, grabitja është realizuar me bashkëpunimin e Alda Klosit, e cila është arrestuar mbrëmjen e kaluar.

“Nuk ishte në banesë kur mora lekët, e inskenova vendin e ngjarjes pasi Alda më tha vetë. Më tha merri paratë sepse kohët e fundit kishte probleme me burrin dhe donte ta bënte përgjegjës, në banesë vinin para gjithë kohës”, mësohet se ka dëshmuar pastruesja./CNA.al

Lajmet e fundit nga